Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1stvan

    csendes tag

    válasz 1stvan #3174 üzenetére

    Kilőttem teljesen, azóta működik. A görgetés gond akkor jön elő, ha keresek pl app névre. Ilyenkor beírom a kereséshez a szöveget, megjelennek a találatok de hiába tüntetem el a billentyűzetet, nem lehet az utolsó találatig legörgetni. Mindegy, nagyobb gondja ne legyen.

    Amúgy pár napi PTS használat után azt kell, hogy mondjam, ez a színes kijelző kár volt. Sokkal olvashatóbb a Classic és a sima Steel. Se kontraszt, se színmélység. Csak erős fényben néz ki jól, egyéb esetben fakó és nehezen olvasható. A háttérvilágítás még többet ront rajta (csak sötétben jó). Viszont a ház és a szíj kényelmes és jól néz ki. De működik rendesen a szoftver, a Bt erős és gyors, továbbra is kiszolgálja az alapvető okosórás igényeket. Jó lenne, ha a többi gyártó fejlődne üzemidő terén. Így még mindig ez az egyetlen értelmes alternatíva. Pedig nagyon gondolkodtam Ios mellé az Apple watch-on, de 1 napos üzemidővel 100e és még többért sajnos nem pálya. Főleg, hogy a telefont is csak 2 naponta kell tölteni...

Új hozzászólás Aktív témák