Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasti74

    aktív tag

    válasz Fecogame #11869 üzenetére

    Ez teljesen természetes sajnos a legtöbb webáruháznál... Nincs (kb. nem is lehet) minden raktáron, ha valaki rákattint és megveszi, akkor megrendelik.

    A szállítási idő meg akármennyi lehet, mer lehet, hogy még le sincs gyártva az adott termék.

    A mostanában összeolvadós E-s elektronikai webáruházzal többször jártam úgy, hogy rendeltem raktáron lévő, azonnal szállítható terméket, és nem hogy azonnal nem szállították (általában legalább egy hét szokott lenni, mire egyáltalán feladják, kivéva pl. a memóriakártyákat, meg hasonlókat, ami azért raktáron van) , de volt, amit egyáltalán nem tudtak szállítani, kb. egy hónap huzavona, lesz-nem lesz-lesz-nem lesz után visszakértem a pénzt.
    Egy ismerősom BF akcióban rendelt mosógépet, kb. 2 hónapig ment a huzavona! Mindenfélével fenyegette őket, végül megkapta a gépet. Gondolom az volt, hogy megakciózták, de raktáron ugye nem volt, utána meg olyan áron nem tudták beszerezni...
    Van egy csomó olyan kisebb webáruház, ami láthatóan annyit csinál, hogy megrendeled a kütyüt, ők meg megrendelik neked Kínából. Az ilyenek 1-2 hónap szállítási időt írnak, ami egy magyar webáruháznál, Magyarországra szállítva egy kicsit gyanús ;-)

    Az előre fizetés meg alap: a te pénzedből fogják megvenni az általad rendelt terméket, nem a sajátjukból!!! ;-)

Új hozzászólás Aktív témák