Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SophieB

    újonc

    Kedves ng0ofy!

    Én is beállnék a tanácsodat kérők hosszú sorába. Bár számos hozzászólást végigolvastam, ennek ellenére lehet, hogy olyan kérdéseim lesznek, amikre már válaszoltál, ez esetben kérlek ne haragudj...

    Most költöztünk új házba, és a gépészet rendbetétele után felmerült az igény az új mosógépre. Egyenlőre ketten vagyunk a férjemmel, februárban érkezik a gyermekünk, így mindenképpen hosszútávra keresek megoldást (ami adott esetben több gyerekkel is kiszolgál minket). Jelenleg egy 7 kilós gépünk van, hétvégente mosunk, de akkor sok adagot (kb. 4-5), így ebből a kategóriából feljebb szeretnék lépni. Első kérdésem az, hogy van-e értelme 9 kg-os gépet venni? Számos esetben láttam, hogy a gépet 9 kg-osként hirdetik, de a leírásban ez szerepel: 8 kg pamut töltet. Ez elírás? Vagy tényleg 8 kg-ot bírnak csak ezek a gépek? Illetve a másik kérdésem a fordulatszám: van-e értelme 1400-ast venni? Mi a lényegi különbség 1200 és 1400 között? A+++-os gépet szeretnénk, de így is szinte az összes centrifugája B kategóriájú...
    És akkor a végére a magic kérdés: látom, hogy az LG-t ajánlod, és mivel nekünk LG szárítónk van, maximálisan hajlok effelé a márka felé. Mi kb. 120-130.000 Ft-ot áldoznánk rá, ennél remélhetőleg nem többet. De sajnos ebben a kategóriában nem nagyon találni ilyen LG-t... Mit tudnál javasolni? A válaszodat hálásan megköszönném!!!

    Üdv, Zsófi

Új hozzászólás Aktív témák