Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz tuki2200 #80 üzenetére

    Az más. Annak semmi köze a streameléshez. Viszont, szükséges hozzá az USB képkimenet támogatása. Enélkül hiába dugdosnád az adapteredet a tab -ba. Az Androidos csájnatabokon ez nem egy elterjedt feature.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • red13

    tag

    válasz tuki2200 #80 üzenetére

    És ez a USBc-HDMI tudja a 4K HDR-t átvinni a tévére? Tehát tök ugyanezt a képet(hangot) kapom, mintha külső HDD-ről nyomatnám a filmeket a tévén(hangrendszeren)?

    Lehet drága a tablet, de nekem már baromira elegem van a laptop szarakodásokból. 3-4 éve vettem egy ajánlott HP laptopot, azóta már wifi kártya, tapipad, hdd is ki lett rajta cserélve, hiába pásztáztam újra és takarítom rendszeresen már melegszik és fújja a meleget az ölembe, ráadásul nehéz(2kg), és már recseg is az illesztéseknél, ahogy gépelek. 200-250 ezernél én meg nem vagyok hajlandó többet adni egy laptopért, mivel csak tartalmat fogyasztok. Egy új XPS lehet fasza, könnyű, jó anyaghasználat, de baromira drága. Abban az árkategóriában meg nem találok magamnak megfelelőt. Ez a samsung tablet meg nagyon is megfelelnek tartalomfogyasztásra. Max ezt a laptopot megtartanám torrent gépnek, de 1.4-es HDMI csati van rajta, szóval 4K filmeknek lőttek. És még nagyon sok új laptopba is ez van. Szeretném ha újra reneszánszát élnék a tabletek, mert eleve az androidot már jobbnak, kényelmesebbnek találom, mint a windowst, és ezek egy elérhető árkategóriában tudnak minőséget hozni, ellentétben a laptopokkal. A kis súly meg már csak hab a tortán. Az új Ipad Pro 12.9 marha jó lenne, de eszméletlen drága, és nem is szeretem az ios-t. Nagyon bírnám ha kiadna mondjuk a xiaomi egy 13 inches tabletet.

Új hozzászólás Aktív témák