Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabipro

    csendes tag

    válasz lion80 #84 üzenetére

    Szia!

    Na pont én is emiatt az okostelefon vásárlás kitolása miatt (mert azért érik a dolog már nagyon...s most már egyre inkább használhatóakat lehet kapni megfizethető áron...) választottam inkább a tabletes GPS megoldást. Nálam is fontos szempont volt az ár/érték arány, ezért szemezgettem a Prestigio MultiPad 7.0 Prime-al is...Ez ugye kb. fél éve lehetett, akkor még nem is volt a képben a Lenovo, pedig lehet hogy akkor az nyert volna...
    Az ár/érték mellett még a beépített DVB-T tuner szólt még az Overmax mellett! Ha neked arra nincs szükséged, akkor válaszd a Lenovo-t!!!! Nem akarom bántani ezt a kis Overmax-ot, de ez egy nagyon alap tablet...(az a 15-20e Ft-os) megspékelve GPS-el és DVB-T tunerrel, melyek megdobják az árát, ezért kerül ez most kb. 30-32-be... A kijelző nem túl érzékeny, néha többször rá kell böknöm, a felbontás elég alacsony (ennyi a Prestigio-é is), a betekintési szög se valami hiper szuper...de mint mondtam, ez egy alap tablet némi extrákkal. De egyébként meg vagyok vele elégedve, mert azt tudja amit ennyi pénzért tudnia kell! Az zavar hogy a GPS jelet nehezen találja, pláne első indításnál...utána már nyilván könnyebb neki (de mondom, nem sokat használtam, csak amolyan "végszükség" esetére kell(het)). Sikerült az androidos 3 betűs navi programot is frankón életre kelteni benne. A tévé meglehetősen jól működik, szép, kristály tiszta a kép, és még azzal a kis bot antennájával is egész jól meg lehet fogni vele az adókat. (Persze az adótornyoktól nem túl messze...) Nekem ez is szempont volt anno. De ha neked nincs szükséged a tv-re, akkor simán megéri az a +6-8e Ft-ot a Lenovo.. 2 magos proc, 16G RAM, nagyobb felbontás, bluetooth... szóval tablet célokra sokkal inkább használható, szerintem.
    Remélem segítettem... (Segítettem?)
    Egyébként most vettem karácsonyi ajándéknak egy WayteQ xTAB-79qci tabletet...hááát... nem nagyon lehet egy lapon említeni ezzel... 4 magos, nagyon erős, gyors proc, nagyon szép IPS kijelző, gyors, akadásmentes működés...szuper. Szinte mint egy ipad mini (ránézésre is), csak fele áron (40e).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák