Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    válasz Obyboy #38834 üzenetére

    Na épp ma délután szoptam apám Z2-es Sonyjával megint egy kört és így működött (ha a magisk safety net check egyébként megy rendben) végül:
    -Appoknál megkeresed a google play szolgáltatásokat (nem a servicest, hanem magyarul ahogy írom) és megvonod tőle a telefon jogot
    -A kívánt alkalmazás adatait törlöd, leállítod a szarba, cache adatokat is törlöd.
    -Magisk managert hide üzemmódban újratelepíted (a beállításokban van ilyen menüpont). Ne felejts el olyan nevet adni neki, amit felismersz. Alapból meglepő módon manager. Ezzel random módon csomagolja a rendszerben újra az appot, tehát nem ismerik fel a rendszerfigyelő root ellenes alkalmazások.
    - Magisk Hide-ban gondosan beikszeled az alkalmazásod, ami elől rejteni akarod a cuccot.
    Kipróbálod megy-e. Ha igen, a play service-nek visszaadhatod a telefon jogot.
    Ha nem megy, akkor most nincs jobb ötletem épp :N
    Illetve én alapból felnyomtam magisk modulként az Osmosis-féle busyboxot, mert a beépített néha nem elég. De ez opció, ha a fenti nem menne. Persze utána reboot, vudu, vaják.

    [ Szerkesztve ]

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák