Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mrjake

    újonc

    2 évente esedékes készülékcserénél kötöttem ki a készülék mellett. Persze olvastam előtte ez a tesztet, de mivel itt még józan tesztet nem olvastam, itt kérem minden is szar, és utána a kommentek között jön a kötelező kánon: Tehát nem vettem túlzottan figyelembe. Nem önigazolásként de "átlagfelhasználásra" jó ez... Mondjuk az idegesítő cseh kis ufó karácsony után odaadta 57-ért, tehát ár: pipa. Kamera: Valóban nem jó, de nem is olyan tragikus mint a vele kiválasztásnál versenyeztetett Nokia 3.4-nek. Gyors mozgást, bemozgást nem szereti. Nade van olyan mobiltelefon, amibe nem placebó a kamera? Van fényképezőgépem, de nincs "mindenhol" fotózhatnékom", amit meg gyorsan le kell fotózni, ott az információtartalom általában fontosabb a képminőségnél, valamint a készülék kijelzőjén jól mutat a saját képe. NFC: Az előző készülékben volt. tök jól beolvastam vele néha unalmamban a személyit, meg random Mifare tag-eket. Érintésmentes fizetés szempontjából pedig: nem tudok elképzelni olyan esetet, hogy nem legyen nálam pénztárca, de telefon igen, ellenben sokszor röhögök azokon, akik próbálnak felvágni a büfés Gizikéknek a telefonnal fizetéssel, aztán felsülnek, "bocs épp nem jó"... Van elég kártya a tárcámban, ami tudja. :) Kidolgozása: Műanyag (ebbe az árba ez fért) Akku: barátom lesz úgy érzem. Type-C: Gépre még nem dugtam, de a gyorstöltés jóbarát lesz, főleg laptoptöltőkről, meg powerbankokról tápolt eddig, (a gyári kábel és fej, nálam mindig a dobozban marad...) Amit a fenti tesztben véleménycikkben nem olvastam, de nekem negatívum: Az SD csak akkor tehető be, ha lemondunk a 2. SIM-ről Ez viszont érzékenyen érintett, mert igy több lesz kiköltözni a készülékből, mint a névjegyzéket kitenni vcf-ben az SD-re és áttenni képekkel, infókkal együtt... (nyilván aktívan használom a két sim funkciót, és nagy barátja vagyok az offline mentéseknek..) A másik fájdalom (ami nem baj, hogy nem szerepelt a fenti véleményben, mert egyéni probléma, és szerintem átmeneti): nem tudom áttenni az iGO szülinAPP-ot rá, pedig az előző (szintén Android 10es) mobilon futott, ott az OBB update, az APK minden, de valamiért nem akarja az igazat...Pozitív oldal: Email, netbankok, messaging szolgáltatások full speed, és kényelmesen futnak. A kijelző felbontása szerintem rendben van ehhez a hagyományos felhasználási módhoz (alias "kommunikáció"). Frissítések: hát legalább nem valami agyonszpemmelt-kötött-karótnyelt kóreai, vagy alsó-kínai csuda. Összeségében, nem érezni rajta, hogy Tech-gyártó Budget készüléke, kínát sem érezni rajta (doboz-termék-összkép)... Szerintem 70 és felette fejvakarós, de 60 alatt már elég jó vétel. (persze nem az örök elégedetlen telefonjátékosoknak-funkciólicitálóknak) Jó chipset, gyors tárhely, és jobbféle android, nagy akkuval..stb stb. A két évét le fogja szolgálni nagy valószínűség szerint. Off off

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák