Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    Nos le írnám az első nap konklúzióját a nord 2vel kapcsolatban.
    Szeretném leszögezni hogy nem vagyok iOS fan, és mindössze 7 hónapot használtam. Plusz előtte öreg motoros droidos vagyok ' rengeteg romolás és készülék fordult meg a kezeim között .
    Nem győzött meg a készülék. Ez valami irdatlan gyenge akku időben. 4 óra screen on time még az xrnek sem kottyant meg . 4 óra úgy hogy wifin is lógott /mobilneten voltam nem kapcsoltam ki be se Bt se wifit. Akárcsak ios-en. Semmi játék. Miért nem kapcsolom ki ? Mert irdatlan kényelmes hogy kocsiba be ülök kapcsolódik magától így wifin is bárhová megyek . Ismét nem akarom azt hogy az legyen a rutin hogy kocsiba ülök kapcsoljam be bt othol wifit stb .
    Ha az iPhonenak ez jóval kisebb akkuval nem okozott számottevő merülést itt sem kellene majd dupla annyival . Főleg úgy hogy ez amoled és ez az MTK soc sokkal jobban sikerült minden szempontból mint a qualcomm vetélytársa . Értem én hogy 90hz kijelző de ezt az amolednek kompenzálni kellene. Egyébként azt veszem észre hogy minél újabb telefon hiába nagyobb akku majdnem vissza lépés minden újabb telefonom az előzőhöz képest .
    Például iPhone előtt redmi note 9 pro tudott 6 óra körül. Előtte poco F1 kb 7-8. Talán a redmi note 3 volt anno a legdurvább 10 órával. Ezekkel a telefonokkal játszottam is. Keményen (COD Mobile wild rift )
    Ha már szóba esett a kijelző is. Tökre szép teljesen elégedett vagyok kivéve azzal hogy néha nagyon le veszi a rendszer a fényerőt .
    Eléggé zavaróan .
    Ami másik neuralgikus pont a rendszer.
    Soha nem volt oneplusom , de kvázi magamban úgy aposztrofáltam hogy hivatalosan kaphato pixel like ' telefon és mondjuk egy faszanyos aosp rom keverét futtató készülék. Mindenki ódákat zeng a sebességről és hogy milyen durván sokat tud az oxygen os .
    Nos a 90 hz ellenére sem esek hanyatt . Tényleg . Alapvetően gyors meg minden de egy tárcsázó indítás több ideig tart mint mondjuk a legutóbbu készülék. Pedig az harmadik éves . Ugyan úgy meg akad gépelés közben mint minden androidos telefonom. Apropó érdekes módon sokat szívtam custom romokkal de egy valami mindig lenyűgözött. A sebesség és reszponzivitás. Na itt ez annyira nincs meg . Sőt kifejezetten néha el el gondolkodik. Az xr is csinált már ilyet csak az kb 3 éves lassan.
    Maga az os is azt hittem jobban testre szabható például Nova launcher nélkül még desktopra zseblámpa funkció se rakható ki .
    A gépelés közben amíg ezeket még írtam 3% merülés volt.
    Amiért vissza jöttem droidra az az hogy hiányzott és azt hittem hogy fejlődtek annyit hogy már ilyen dolgok ne zavarjanak. Adok még neki időt de első körben lehet jobban jártam jártam volna egy a52-vel .
    Senki ne vegye támadásnak , de kb annyi készülék után kissé csalódás ez Volt amiket nagyon szerettem de ez szerintem nem az lesz . De hátha .

Új hozzászólás Aktív témák