Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz joey04 #576 üzenetére

    És már megint terelsz. Na nézzük akkor, részleteiben:

    "még az ELSŐ ezzel kapcsolatos topikban kötött belém"

    Mivel már megint rosszul emlékszel, segítek: ITT volt az első kontakt, és éppen hogy TE válaszoltál az ÉN kommentemre, a diskurzus nem veled zajlott, hanem Preike, Mjani, és Tixem tagokkal. Ennyit arról, hogy én kötöttem beléd. Ami ennél lényegesebb, hogy rögtön egy légből kapott, ordas nagy lózunggal indítottál egy OnePlus készülék kapcsán, egy OnePlus topikban, amit azóta egyetlen valós, OnePlus készüléken szerzett személyes tapasztalattal nem tudtál alátámasztani:

    "nem negatívum a 90hz (bár én biztos kikapcsolnám, mert zabál nagyon)"

    Egy ipad-on szerzett tapasztalatot vetítettél ki egy OP készülékre egy OP topikban, amivel szemben voltunk ott néhányan, akik már éppen használták ezt a készüléket, és leírtuk, hogy szó sincs semmilyen zabálásról. Valamennyit vesz le az üzemidőből, de egyáltalán nem súlyos a többlet fogyasztás, a QHD/FHD váltással több takarítható meg. De neked - és még sok hasonló tagnak - ez teljesen mindegy volt, mert te ájpeden már láttad, ott zabált és kész, ez törvény mindenütt. Ennél viccesebb már csak az volt, amikor valaki a 144 Hz-es monitorához hasonlította. Magyarázhatsz, hogy ugyanaz a technológia, de ez viccnek is rossz. Vagy netán az iPad is egy telefon? Netán az iPad-be is Samsung által szállított AMOLED van? Netán a kilencven hertz egyenlő a százhúsz hertz-cel? Ha nem, akkor minek írsz olyat egy OnePlus készülék kapcsán egy OnePlus topikba, hogy
    "mert zabál nagyon"? Érted már végre, mi a probléma?! Ennyi erővel a 90 lóerős kismotor és a 120 lóerős személyautó teljesítménye is összevethető úgy, hogy csak az egyiket próbálod (ja, nem).

    "akkor is, ha valakinek ez nem tetszik, vagy ha csak akkor mérvadó egyesek szerint, ha már letettem valamit az asztalra ezt nem is értem egyébként. Ha segítek naponta X embernek, romot főzök meg osztok meg, akkor nem lesz szemen szedett hazugság, hogy én nem vagyok elájulva a magasabb frissítéstől?! "

    Nem egyesek szerint, hanem bárki szerint az a mérvadó, ha olyan dologról mondasz véleményt, amit használsz is. Nem kell a szélsőségeket ide keverni (ROM csere és társai), én nem mondtam vagy írtam ilyet, ez már megint csak a Dzsói-féle terelés. Vagy azt akarod mondani, hogy ZÉRÓ OnePlus használat után bármi relevanciája van a véleményednek egy OnePlus készülék kapcsán, egy OnePlus topikban? Ne nevettess. Majd ha személyes tapasztalattal is tudsz szolgálni, akkor nyer relevanciát a véleményed, addig még offba téve is maximum személyes megjegyzés lehet, semmi más.

    Ideje lenne read-only módba kapcsolni, vagy legalábbis nem félrebeszélni, ha már vissza jársz ide. A stílusomról meg leszel szíves leszállni, mert azóta ezen lovagolsz, amióta a tartalom tekintetében nem tudsz a mondandómon fogást találni. Cserébe én találok a tiédben gazdagon, dacára az álintellektuel finomkodásodnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák