Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anwalen

    újonc

    válasz batman. #350 üzenetére

    Látom nagyon dühös lettél. Sajnálom. Nekem van tapasztalatom velük, mert sokszor vásároltam tőlük, és sosem volt problémám. Te állítasz dolgokat, és elvárod, hogy készpénznek vegyük. Rágalmazol egy céget gyakorlatilag minden bizonyíték nélkül.

    Ezt csak azért hozom fel, mert a kirohanásod alaptalan. Ha egy nap ez a cég mondjuk beperel valakit az "elégedetlen vásárlók" közül, akkor a bíróságon sajnos majd bizonyítani kell minden egyes állítást. Nem lesz elég a "kikérem magamnak".

    Ezért próbáltam a beszélgetést a tények irányába terelni. Minden, ami egy puszta állítás, bizonyíték nélkül, az gyakorlatilag semmi. Az "azt hallottam" alapján nyilatkozat a pletyka.

    Az a vicces, hogy megnéztem a topic kezdetét, és több, mint 3 éves. Ez a cég meg azóta is működik. Ha az állításaitok igazak rájuk, már rég csődbe kellett volna menniük szerintem. Vagy mondjuk az is lehet, hogy pár apró hiba alapján általános véleményt alkottatok, ami téves.

    Egyébként a homáron is van egy hasonló kirohanás a cégről. Alatta meg 95%-ban pozitív élményekről írnak a vevők. Sajnos továbbra is az a véleményem, hogy ennek a topicnak a tartalma megtévesztő.

    Az meg, hogy bárki azt hiszi, hogy itt bárki bárkit ismer a legnagyobb tévedés. Még az is lehet, hogy minden hozzászóló én vagyok, és önmagammal vitatkozom.

Új hozzászólás Aktív témák