Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz anwalen #348 üzenetére

    "Vásárlás nélkül hogy lehet véleményed egy bolti vásárlásról?"
    Amennyiben ezt a "Szerintem ehhez még megvalósult vásárlás sem kell." mondatomból ferdítetted, akkor gratulálok!
    Például ha az eladó hibájából hiúsul meg a vásárlás, mint itt többeknek? De tudnék még mondani párat...Nem szeretem, ha valaki kicsavarja a szavakat és azt gondolja bele amit szeretne. Kikérem magamnak! Hogy jössz Te ahhoz, hogy olyasmit adj a számba amit nem mondtam?????? Nem bírom ezt a stílust! Ez szándékos csúsztatás, HAZUGSÁG! Az hogy szerinted pletyka kategória amit mondok-írok, az lehet a véleményed, de ne felejtsd el, hogy engem itt más topicokban/ból ismernek, sokan tudják (és sokan nem) mennyit ér a szavam. Rólad viszont semmit sem tudunk. Khm. azon kívül, hogy szeretsz "badarságokat" tényként közölni, és olyasmire is felhívod az emberek figyelmét amin mások túllendülnek, nyilván bármibe bele lehet kötni, de ne vicceljük el a dolgot! Az általad fő szószóló-nak bélyegzett fórumtárs stilisztikailag kifogásolható (az is lehet, hogy szlováknyelvű mobilról kommunikál, vagy slendrián -bocs-), de tartalmilag releváns. Nincs azzal semmi baj, hogy vettél valamit, hamar megkaptad, és elégedett vagy. Azzal van baj, hogy próbálsz besározni másokat akik nem voltak ennyire szerencsések! Nem értem, hogy ha valaki elégedett, miért "oltja" az elégedetlent.
    "Ez szerintem inkább a pletyka." Ezt szerintem csak olyan gondolhatja így, aki érdekelt a fent nevezett cég tisztára mosdatásában. A többiek véleménynek hívják. :K
    Ennyi a sztori. Megint.
    P.S. Jelezném, ha nem vagyok megszólítva, nem reagálok. A későbbiekben sem, csak ha nagyon elszalad a szekér. :DDD

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák