Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • savoo

    addikt

    válasz janos68 #23 üzenetére

    Tudjuk, tudjuk vannak a jó kis kínai táblák garancia nélkül. :K

  • cairojack

    aktív tag

    válasz janos68 #79 üzenetére

    Ms rajongóknak ott a Surface, és kismillió más tablet. Én is MS rajongó lennék, ha nem bénáznának az utóbbi időben, mégsem vennék RT-s cuccot. Nekem a full Windows a Windows, tehát most, hogy végre technikailag adott a lehetőség, tableten is csak az kell. Semmi másnak nem látom értelmét, ha már Windows. Évek óta olyan tabletre vágyom, mint most a T100-as Asus (max kicsit drágábban, igényesebb anyagokból, de azért a ló másik oldalára sem kell átesni, hogy 200+ ezer).

    Pláne nem látom értelmét semminek, ami drágább, de sokkal korlátozottabb. Mert pl Android is korlátozottabb, csak ott egy Nexus 7 50-60 rugónál kezdődik, és abban még POWÁ' is van (meg garancia, meg hosszútávú terméktámogatás, meg gyakorlatilag ez elsők között kapod a frissítést, stb). Egyáltalán nem látom azt, hogy miért adnék ki, háromszor ennyi pénzt valamiért, ami még ennyire sem használható, ellenben (a Win8 like GUI-nak hála) százszor nehézkesebb, idegesítőbb kezelni.
    No de itt abba is hagyom a Win froclizást, mert nem ez a lényeg, hanem az, hogy az ég egy adta világon nem szól semmilyen érv az RT mellett, főleg ilyen árazással. Mert ha ez lenne az "olcsó" Windows ilyen 50-100 közötti árszegmensben akkor azt mondanám, hogy oké, van létjogosultsága. De ma már semmi értelme a Bay Trail-es cuccok mellett ezt venni, pláne drágábban.

    Ha meg arra építenek, hogy majd a Nokia fanok megveszik. Hát nem jött be WP-vel sem, miért pont ezzel jönne be, főleg úgy, hogy imádott márkájuknak ez gyakorlatilag a hattyúdala.
    Mostantól kezdve gyakorlatilag Nokia, mint olyan a telekó piacon már nincs, csak MS. Ha Nokia fan lennék, akkor már csak dacból sem venném.
    Arról nem is beszélve, hogy nincsenek ma már olyan sokan a Nokia fanok. Max hangosak.

    Szóval kb. olyan sikert jósolok neki, mint az Surface RT-nek, és egész biztos vagyok benne, hogy ezt már az MS "parancsára" kezdte el tervezni a Nokia, mivel egy 3 éve veszteséges cég (már ha épp a vezetőség esze), önszántából nem kezd el terméket tervezni minden idők egyik legsikertelenebb OS-ére alapozva.
    Egyszerűen nem engedhetik meg maguknak a kockázatot.

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák