Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpfiok

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyon szépen muzsikál az N9-es telefonom és még mindig gyönyörű!
    Lassan rájövök apró hasznos dolgokra és jópofa megoldásokra, mindig vannak kérdéseim, de olykor rájövök magam és megörülök neki.

    Két dolog viszont maradt:

    - MMS-t nem enged e-mail-címre küldeni - ezt be lehet-e állítani, vagy ne is álmodjak róla?
    - egy alkalommal megnyitottam az "Üzenetek" menüt és azt írta ki, hogy "Nincsenek üzenetek". Nagyon megijedtem, természetesen arra gondoltam hogy véletlenül (bár nem tudom hogyan) kitöröltem mindet. Kiléptem belőle, vissza, még mindig semmi. A névjegyzék megvolt, nem értettem a dolgot. Az üzenetek alkalmazásban a nézetet is kiválasztottam, hogy "Minden üzenet", ne csak a facebook - de ez sem segített, elvileg minden üzenetet mutatnia kellett volna. Szerencsére egy ki-bekapcsolás után helyreállt úgy, hogy amikor megnyitottam az "Üzenetek" menüt, elsőre megint az írta ki egy pillanatra hogy Nincsenek üzenetek, majd kicsit gondolkozott, aztán betöltötte azokat...

    Bocsánat hogy ilyen hosszasan írtam le, de talán a részletes leírásból a hozzáértő telefonguruk tudnak valamikre következtetni!

    Tudtok?

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák