Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Novics #594 üzenetére

    E7-et vettem volna én is, ha 2-3X annyit keresnék, mint most. :DDD Egyenlőre maradt a használt n97 mini. Az sem olcsó. Nekem. Viszont nagyon sok mindent tud. Kell hozzá egy kis türelem, és akkor majdnem mindenre jó. Naptárja hibátlan. Legalább is nekem minden igényemet kielégíti. Sokat használom. SMS-t nem igazán. A Nokia e-mail szolgáltatása nagyon jó. Yahoo-s címeimet simán tudom használni vele, igaz, arra van külön alkalmazás is, viszont ez automatán bejelentkezik nekem és letölti a levelek címeit is akár egy adott időpontban, ha akarom naponta.
    Az OVI térképek nagyon jók. Offline és autós navihoz is egész alkalmazható. Persze nem Budapesten belül a gyors autós elnavigáláshoz, hanem nagyobb utakra gondolok, hiszen idő kell míg műholdakat talál. Nem olyan jó a vétele mint egy kimondott GPS-nek. Viszont ritka használathoz nagyon jó lehet. Facebookozni is nagyon jó vele. Sokat jegyzetelek is a telefonba.
    Minden összevetve a "qwertz" billentyűzet nagyon jó. fn gombbal el lehet érni a magyar ékezetes betűket is. Azóta az SMS-eket is ékezettel írom, mióta ilyen telefonom van. PH! fórumot olvasni is nagyon jó vele, mert az opera és a mobil prohardver oldal nagyon jól összedolgoznak.
    Tényleg jó lenne egy gyorsabb qwertz billentyűzetes telefon, de egyenlőre nem találok. Mindegy billentyűzet angol gombos ezeken az okos telefonokon. :((( De majd remélem kiadnak egy rendes telefon amit használni is lehet munkába, nem csak játékra, meg poén sms-ekre. :U

    Jevons paradox

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Karajev7 #595 üzenetére

    OVI suite, USB kábel, telefonon PC suite kiválasztása. Először csinálja a telefonról biztonsági mentés. Aztán mehet a szoftver frissítés, majd az adatok visszaállítása. Ezek mind külön menüpontok az OVI suite-ban. Amúgy a szervizes szoftverfrissítés az igaz, ha jót akarsz. Nekem legalább is ezt mondták.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák