Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Hunter_

    őstag

    válasz #hpq #162 üzenetére

    A többi szolgáltatót nem tudom, mivel csak Pannonnal állunk kapcsolatban, de ahogy kivettem a hölgy szavaiból, lassan a sima N97 kikerül és marad helyette a mini a szolgáltatónál.

    Egy napja használom, egy Nokia N82-t vált/váltana fel. Előtte használtam más érintőképernyős telefont, így azt kell mondanom, hogy ezt a készüléket a Nokia is eltalálta. Nekem szimpatikus az érintője, jó a kinetikus görgetés benne, pl. lényegesen jobb mint az 5800Xpress. iPhone-nal azért nem hasonlítom össze, mert nekem az iPhone bejön, viszont Nokia párti vagyok és nekem ez a készülék szimpatikusabb. Persze egy N900-at is érdemes lenne megnézni :).
    A ház nagyon masszív, nem egy műanyag vacak. A zsanérok szerintem rendben vannak, szépen fogják a készüléket. A plusz billenytűzetet pratikusnak találom.
    Az biztos, hogy az N82-höz képest gyorsabb a telefon. A fényképező része viszont gyengébb, de csak azért mivel nem Xenon vaku van benne. A 8GB belső memória szerintem a legtöbb felhasználónak elegendő, de akinek nem, az akár bővítheti is. A WLAN rész hibátlan, a beépített böngésző szintén gyorsnak bizonyult.

    Röviden - egy napos használat után - a szubjektív véleményem ez lenne.

    Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

Új hozzászólás Aktív témák