Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oalex

    senior tag

    válasz Bog #21 üzenetére

    Kösz a tesztet. Jó lett.
    Véleményem szerintem, viszont maximum a "majd ajánlott lehet" plecsni érdemli csak meg. Ha ilyen nincs akkor csak "tetszett".

    Amúgy, a fórumokból össze vadászót infó-k alapján, nem valódi a bug javítási lista ami keringet a netten (és én linkeltem a másik topic-ban). Akik feltették, azok közül jó néhányan írták, hogy bizony bizony jócskán vannak ott olyan mondatok, amiket nem oldottak meg. Továbbra sem megfelelően működő widget meg ilyesmi. többek közt az accuweather.

    Ez csak azért ciki, mert elvileg az widget-ek volt a FSP "Featured selling point"-ja, az összes előzetes videón és ezzel villogtak a Nokia bemutató emberei minden kiállításon. Na már most egy widget fél év alatt nem javítható rendesen??? Kizárt dolog, ez egyszerűen a hanyagság műve. És ebbe fog bele bukni a Nokia a nagy múltjával együtt, ha nem változtat.
    Azt is olvasom, hogy a lock-slide hibát is csak részben oldotta meg a frissítés. Olyan beszámolók látnak nap világot mint:

    "...The keylock is much better now. v10 you had to toggle it 3 times. v11, it happens occasionaly (not enough to annoy) and when it does you only toggle twice...."

    magyarul még mindig előfordul, csak ritkábban. :F :F

    [ Szerkesztve ]

    !!!Légy jó mindhalálig!!!

Új hozzászólás Aktív témák