Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laszmen

    aktív tag

    válasz hito #1540 üzenetére

    :Y "Ez a tizennemtudomhanyadik N900-am. Most 2 működő és 2 nem működö van otthon." Remélem én ezt az "ösvényt" nem járom végig :)
    Eddig hibamentesen üzemel, remélem nem lesz vele probléma az akksi miatt.. :)
    Sokat olvastam erről a készülékről, sokan írták hogy volt vele bajuk, vki írta hogy neki már a 4. n900-as mobilja(ez ideáig nem hittem el) usb meghibásodik, panel problémák stb..
    Nagyon remélem hogy én jót fogtam ki, mert nem kevés pénzembe került ez a szörnyeteg...

    Amúgy qurva jó egy készülék, főleg a symbian után ez egy teljesen más világ, 8évig symbianos voltam, már untam a banánt vele, ez a telefon nekem egy áldás(ezidáig)..
    Azt mondják hogy ehhez a készülékhez jó ha van az embernek Linux-os alapismerete,nekem egyenlő a nullával, kell egy kis idő mire hozzá szokik az ember..
    Egyébként ajánlom a kipróbálását minden okos telefont kedvelő emberkének, mert ez egy olyan készülék, amit vétek nem kipróbálni.. :)

    Am amikor utazok akkor használom a 2400-as aksit, alapon a sima 1320-as megy vele..

Új hozzászólás Aktív témák