Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyoref1

    aktív tag

    válasz stewe780 #789 üzenetére

    és ezek ? :

    A Symbian^3 TELJESEN újra lett írva. Nincsenek többé felesleges cuccok benne, amit már senki sem használ, nincs benne sok olyan vacak ami csak a rendszert lassítja, sőt, mindent frissítettek. Csak egy pár példa kedvéért:
    - Avkon képkezelő frissítve - gyorsabb, jobb MIF kezelés
    - OpenGL és OpenVG frissítve - a lehető legjobb hardvergyorsítású grafikamegjelenítés mind 2 mind 3 dimenzióban
    - A teljes rendszer kernel újraírva
    - Minden egyes szerver, kliens, modul kitisztogatva
    - Teljes hardveres gyorsítás támogatása (még az i8910 is csak a programok gyorsítását támogatta, a rendszerét nem)
    - Új WebKit motor - gyorsabb, jobb, szebb HTML(5) megjelenítés
    - Flash 4.1
    - USB OTG, HDMI támogatása

  • jacis

    nagyúr

    válasz stewe780 #789 üzenetére

    Szia.
    Nekem is volt 5800-ám. 3 olyan dolog volt ami miatt lecseréltem:
    - kicsi kijelző
    - rezisztív kijelző
    - rendszeres fagyások
    Amúgy szerintem maga a Symbian redszer nem rossz. Nekem volt amikor egyszerre 5-6 alkalmazás is futott rajta probléma nélkül.
    Ami miatt N8-ra váltok:
    - valós multitask (nem hibernálás)
    - jó és még talán jobbá (multitouch) is váló GPS
    - USB OTG
    - végre egy telefon normális készenléti idővel
    - jó kamera (5800-val 1800 kép, iPhone 3G-vel 2000 kép) így nekem ez mindenképpen előre lépést jelent majd

    Egy ponton lesz visszalépés az iPhone után az pedig a web böngésző. Mivel a netezéseim 90%-át telefonon végzem így amíg nem lesz kint az új böngésző biztos lesznek gondjaim.

    Ami számomra megint csak nem zavaró az a kijelző felbontása mivel a 3G-mhez képest ez ebben is jobb.
    Összeségében szerintem nem rossz telefon lesz ez.

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák