Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz Barthezz2 #485 üzenetére

    Ja meg így jut eszembe. Tegyük fel igazad van, vegyünk egy nettop-ot mondjuk, azon jobb filmezni, meg netezni. Legyen 80k. De akkor várjál, kell egy telefon, ami alap, de azért minőségi, és normálisan lehet vele telefonálni/sms-ezni. ~20k. De mondjuk én menet közben szeretem néha megörökíteni az érdekes dolgokat, tehát kéne egy fényképező(20k-ért a telefonba ugye ne várjuk), nem kell dslr, de azért valami mégis akkor már. Mondjuk ~20k.
    Egyedül mászkálok, ezt utálom, zenét kéne hallgatni(20k-s teló ugye megint kilőve), kéne egy normálisabb lejátszó legyen mondjuk megint ~20k. De hoppá, közben meg nem tudom hova keveredtem el mert belemerültem a zenébe. Na sebajj, kapjuk elő a GPS-t, majd megmondja. ~xy k(nemtudom mennyibe kerülnek mostanság).

    Na akkor nem egyszerűbb, ha zsebrevágom az N8-at, vagy valami hasonszőrű testvérét, és mindezt all in one, kisebb kompromisszumok árán, állandóan magammal hordhatom a zsebembe, mintsem külön bőrönddel mászkáljak a fent említett cuccokhoz? :)

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák