Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peugeotmate

    őstag

    válasz CS_D #7625 üzenetére

    Nah sikerült leadnom a készüléket, bár nem ment minden gördülékenyen, ugyanis mint kiderült, a Bercsényi utcai Nokia Care pont helyén valamilyen (igazán hasznos) turisztikai cég rendezkedett be. Persze nincs mindenhonnan leszedve a Nokia honlapjáról, ezért nem nagyon tudatosult bennem itthon még ez a dolog...(Ez részben az balhereségemnek is betudható persze.) Szóval visszajöttem Budatéténybe és a camponai T-Pontban leadtam a készüléket. Meg ez annyiból jobb, hogy garantáltan adnak cserekészüléket (most egy 6300-t), de az átvevő manusnak persze fingja nem volt, hogy ilyen probléma egyáltalán létezik illetve nem is küldtek semmiféle értesítést nekik erről a hibáról (ami azért vicces egy hét elteltével). De mondtam, hogy a Nokiások ismerik a hibát (időközben kaptam választ is tőlük mailben), amiben mondták, hogy adjam le a készüléket, orvosolják a hibát. Úgyhogy nem is nagyon totojázott, adta a papírt, oszt' csókolom. Azt viszont már tényleg nem tudom, hogy a kijelzőt vagy az egész készüléket cserélni fogják-e. De majd meglátjuk, remélem mihamarabb visszakapom! :)

    meg

Új hozzászólás Aktív témák