Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyX_

    őstag

    Mondjuk én azt nem értem, hogy mi abban jó, hogy a másik telefonját szidják az emberek, mindenki azt veszi meg, ami neki "tettszik".

    Amúgy a "nagy" telefonokhoz hozzászólva, ha valaki nagy kijelzőt akar, akkor el kell fogadni a telefon méretét is. :D
    Nekem az N8 előtt E90-m volt, engem nem zavart, hogy sokak szerint nagy és nehéz, ez adta meg az egyediségét, ja és még régebben használtam N-Gage-t is, azzal érdekes volt telefonálni, de én már csak ilyen bevállalós vagyok telefonok terén. :DDD

    Hogy ne legyen teljesen off a hszem:
    Lehet nekem volt csak újdonság, de sikeresen kimarad a T-s fw-ből a "menü effektek"(vagy valami hasonló a neve) kikapcsolása menüpont, mondjuk ez N95 és E90-nél is így volt(ott ikon animáció volt a neve).

    Másnál is fordult már elő ilyen?:
    Kíváncsiságból felraktam a Nokia Battery Monitor progit, jó is volt, csak olyat csinált a telefon(miután felraktam a progit), ha hívtak, kb 6 másodpercig nem hallottam a hívó felet :Y
    Gondolkoztam mitől lehetett ez a hibajelenség és arra jutottam, hogy sajna nálam a Battery Monitor okozta ezt a hibajelenséget. :U

    Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

Új hozzászólás Aktív témák