Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lotusomega

    senior tag

    válasz dawheeler #41 üzenetére

    sőt az is elképzelhető, hogy a symbian nem lesz már ocsmány.

    ízlések és pofonok, szvsz nem volt ocsmány, apple marketingese úgy mondaná:letisztult ;)

    viszont elképzelhetetlennek tartom, hogy akár az androiddal is felvegye a versenyt szoftverválasztékban, iphonet meg ne is említsük inkább,

    nyílván azonnal képtelenség h 100ezer alkalmazás teremjen a semmiből, de ez csak helyzeti előny a mási kkettő javára, ez elég gyorsasn változhat, már most is lehet ovlasni hogy a nagy sw fejlesztők már letették a voksukat az uj symbian melett.

    max akkor lehetne elképzelhető, ha az egész fostalicska ovi storet is lecserélnék valami használhatóra, megtámogatva egy pc klienssel is.

    aha, tehát használjanak ők is Itunes-t, csodás elképzelés...

    ahhoz hogy testreszabhass egy symbiant, összevissza kell hackelned a telód, addig nem testreszabhatóbb semelyik telefonnál. meg ne felejtsük el, hogy azért kell testreszabni, mert alapállapotában használhatatlan...

    ez meg hülyeség, alapállapotában volt néhány hiba, de ami felvotl tüntetve a fícsör lsitában, az mind használható volt, a többi az már csak jobbá tétel új fícsör volt, és persze bugok javítása, de ez szinte midnengyik telónál így van. csak van ahol leszarják a supportot, nokia már lassan 2 éve folyamatosan adja ki hozzá az updateket, és nem hibajavításokról van szó elsősorban...

    én tényleg drukkolok a nokia új okostelefonjának, de lássuk be, nem ő lesz a nagy ellenfele az androidnak meg az ios4-nek.

    szerintem meg várjuk cask ki a végét majd a dolognak, mert lesznek itt még nagy áll leesések én úgyérzem, főleg madj ha 1-2 hónappal a kijövetel után megnézzük az ár/rták arányt ;) szóval szerintem igenis nagy ellenfél közeleg, ha elhiszik egyesek ha nem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák