Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    Én kíváncsiágból kérdezem, hogyha a képernyő alkalmas arra, hogy ne csak az ujjunkkal, hanem valami fémtárgyal is böködjük, például egy kikapcsolt tollal, akkor az mennyire pontos?

    Gondolok arra, hogy Bocha írta a tesztben, hogy a fémtárgyal való böködés értelmét nem látja. Nekem akkor először az jutott eszembe, hogy egy fém stylusszal gyakorlatilag jegyzetelni lehetne rá, mint pl egy Galaxy Note esetében. A kérdés csak az, hogy ez mennyire pontos?

    El tudok képzelni egy fém pálcikát gumi/műanyag borítással, a fém része le lenne gömbölyítve a végén, hogy véletlenül se karcolja meg a kijelzőt, és ez az egész tized annyiba kerülne, mint a (jobb minőségű) kapacatív ceruzák, amelyek 6-10 000 ft körül mozognak...
    De ha nem is veszünk egy külön stylust, akkor is egy nálunk levő kikapcsolt tollal is lehetne a telefonra írni valamit. Csak hát pontos-e?

    (Remélem a srácok olvassák ezt, mert ez kifejezetten érdekelne, és ha náluk van a teló, esetleg kipróbálják, mert az utolsó telóm rezisztív kijelzős volt, így mindig tudtam rá jegyzetelni bármivel, ez ujjal a kapacatívok esetében nehézkesebb...)

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák