Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muratomi1

    senior tag

    válasz RaveForce #273 üzenetére

    Ja hát ha sírnak nem kell attól még szarozni a stábot -.- se a telefont mert attól hogy még nem tetszik nekik nem kell szarozni. Jó telefon, viszonylag magas árral (viszonylag nekem kurvasokba fájna, örülnék ha lenne ennyi pénzem). Amíg a nokiánál voltam, meg voltam elégedve velük, arra jó volt a c6-01 amire használtam király teló volt és még az AF-t se hiányoltam mert örültem, hogy volt egy olyan telóm ami 8 megapixeles és viszonylag gyönyörű képeket csinál.. ha még meg lenne. A sony xperia pro állati jó, megy rajta a gta 3, nfs, fruit ninja.. de igazából ezt is ugyanarra használom csak nincs benne nokia térkép amit nagyon sajnálok mert az a világ egyik legjobb térképe, de viszont ezen megy minden szar xD csak másnap már törlöm is le mert beláttam hogy nem használom.. A nokia 920-ra a windows 8 rendszer miatt meg nem lehet annyi gagyi programot feltenni majd és hálát adok ennek mert tökre bugos lett minden szar ezen.. Kérek egy 920-at ha valaki megvette és nincs megelégedve vele!

    take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

Új hozzászólás Aktív témák