Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kcsa

    veterán

    válasz sonaba #202 üzenetére

    Rá tudod mondani hogy valamije számottevően rosszabb mint a többi versenytársé? (súlyt most tényleg hagyjuk plz). Szerintem nem. Max az ára, de az meg idő kérdése (Nexus persze komoly versenyelőnyben).
    Hogy jobb-e? Jelenleg a kamerája (nekem nem fontos speciel) igen. Kijelzője véleményes, de valószínűleg dobogós vagy dobogóközeli. Fícsörök tekintetében sem áll rosszul, a Nokia féle szoftvertámogatás pedig kifejezetten példás.

    Ha saját nevemben kell nyilatkoznom (ki máséban?) akkor cska annyit tennék hozzá, hogy a szép forma, a kiváló szoftverek, és az előremutató technológiák miatt szeretném ezt venni. (és azért sem HTC-t, mert utálom ha a telefon hátulján van a hangszórója..)

    Ezen a szinten szerintem már a legtöbb tulajdonság erősen szubjektív megítélés alá esik. Ezért sír a fele banda a súly miatt, csak a tömegeket jönnek hergelni. Pedig ezt leszámítva úgy érzem, kevés dologba lehet igazán belekötni.

    És most lehet támadni :D (segítek előre: húdeszar kamera, nincs is blútúsz fájlküldés, szarnokia, de egyébként is rohadt nehéz, baromi drága, és különben is szarok a csempék :D)

Új hozzászólás Aktív témák