Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz MK VII #597 üzenetére

    Nyugodj meg, te sem vagy különb nálam. Én legalább annyival jobb eltérőbb vagyok, hogy nem kezdek személyeskedni, ha valaki kifogásolja az egyéni véleményemet.

    De hogy visszatérjek az eredeti problémádra: a kijelző alatti ifányi (1cm) rész nincs útban: ekkora telefont egykezes használat esetén máshogy szoktak tartani, mint mondjuk egy iPhone-t, fektetett használat esetén pedig kvázi holttérbe esnek, ha ott lennének kapacitív gombok, akkor fogást kellene váltani* a kényelmes megmyomásukhoz. Továbbá ha zavar, tetszés szerint eltűntethető (rengetegszer nyomtam meg véletlen 625-ön valamelyik gombot), színezhető, valamint követi az orientációt, ami stílusos. Design terén megbocsájhatatlan lenne, ha a kijelző elhelyezése asszimetrikus lenne, hogy kapjon fix helyet az on-screen gombsor.

    Remélem ez kielégítő válasz volt, innenstől lezártnak tekintem a témát és megkérlek, hogy a jövőben próbálj mindennemű személyeskedést kerülni.

    *jelenleg a telefont a mutató ujjam első ujjpercével és a tenyerem szélével támasztom alá, ha feltetve van, ha kapacitív gombot kellene nyomogatni, az ujjbegyekre kellene áthelyeznem a súlypontot. Ez apró dolog, de próbálgatva kényelmetlen lenne.

    @psg5: azt tudod csak beállítani, hogy az appok automatikusan eltűntethessék-e vagy sem. De ez ugyan ott van, a legelső beállítás, csak körbe kellene nézni...

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák