Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iomega

    őstag

    válasz neooen #476 üzenetére

    Nem az számít, hogy meddig bírja, hanem mondjuk elutazol valahova egy hétre és esetleg megnéznél egy filmet naponta, mert ahol tartózkodsz, ott nincs semmi ilyesmire lehetőség, akkor bizony jól jön, ha van miből keresgélni. Filmet ki szokott folyamatosan nézni egymás után zsinórba, hogy én nem az is biztos. Tehát nem az a lényeg, hogy az akksi bírná-e. :N

    Tabletet meg nem vennék, legalábbis azért, hogy majd filmet nézzek ilyen esetben, az sok plusz költséget eredményezne, akkor ott a teló. Laptopot nem akarok otthonról cipelni. Ja, és legyen rajta néhány gigányi zenei fájl is, mert külön mp3 lejátszót sem vennék, csak zenehallgatásra, az is plusz pénz lenne. És nem is akarnék hetente zenei fájlokat cserélgetni, törölni, újra rátölteni.

    Fotózni lehet fényképezővel, az van, viszont van olyan egyén is, akinek nincs külön, mert elegendő számukra, az a képminőség, amit a telefon produkál, jobb híján, a videofunkciójának kihasználási lehetőségéről nem is beszélve.

    Összegzés, ezért nem mindegy , hogy mekkora a tárhely, nekem legalábbis, a felsoroltak miatt kevés a 8GB.
    De mindenki máshogy ítéli meg ezt a helyzetet.
    Neked lehet, hogy elég a 8GB, nekem kevés. Mint, ahogy valakinek megfelel a Suzuki, nekem nem.

    [ Szerkesztve ]

    Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

Új hozzászólás Aktív témák