Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NGA

    addikt

    válasz Fryskitt #1529 üzenetére

    Mégegyszer. Ez nem kártyás fizetés. Hasonló, mint a számlák fizetése, amikor a szolgáltató levonja az összeget. Sajnos esetedben egy szarabb banknál vagy, ahol az aktuális kártyád nem tudja ezt. 2 lehetőséged van:

    1. bemész a bankba, és rákérdezel
    2. eladod a mobilod, és veszel egy másik rendszert, androidot, vagy iphone-t.

    "Az a felfogás, hogy ha akarsz venni valamit, akkor erőlködj barátom, na az ennek az országnak a stílusa."

    Én amikor a dombornyomott kártyáról átálltam a vésettre, akkor a bank kártyaosztályán rákérdeztem mindenre. És elmondtam mire kell, és ennek megfelelően kaptam kártyát. Mindössze annyi volt, hogy vettem a fáradságot, és utánajártam a saját dolgaimnak, és nem kezdtem el mást hibáztatni a rossz, vagy nem megfelelő döntésért. Amikor az ember bankot választ, azt nem 2 hétre teszi. Nekem a legfontosabb az volt, hogy a neten bárhol elfogadják. És mivel ezt közöltem a kártya kiváltásakor, így ilyet kaptam.

    Én azért remélem, hogy legalább egyszer megfontolod az egyes pontot, és mérgelődés helyett bemész a bankodba.

    Egyébként milyen kártyád van, melyik banknál?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák