Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debianos

    aktív tag

    Sziasztok! Tegnapelőtt este jelzett a telefon hogy végre én is megkapom a Denim frissítést. Tegnap délután volt időm és fel is raktam. Vártam már nagyon. Nem értem miért kellett ennyit várnunk rá(T-Mobile függő egyébként a készülék). Szépen fel is ment,minden hibátlan volt. Továbbra is hülyén van megcsinálva frissítéskezelő, mert a frissítés után az " érdemes kivárni..." résznél szaladgál szépen a lépéseken, majd a 7. lépés körül ugrik vagy ötöt. Utána a 12(?). lépést viszont jó lassan csinálja. Ez picit idegesítő tud lenni, amikor már tűkön ülsz, hogy használhasd a telefont. De ez csak szőrszálhasogatás, bár ez lenne a legnagyobb gond a WP-nél... Nagy meglepetés nem várt, mert volt már szerencsém a Denimhez. Imádkoztam a telepítés alatt, mert nekem szokásom kipakolni csempének a kedvenc weboldalaimat. Cyan alatt ezek rendszeresen eltűntek random időközönként(vagyis ott voltak, csak nem látszottak).Általában akkor tűntek el, amikor hozzájuk adtam egy újabb oldalt. Nagyon idegesítő tud lenni. Pont 3 napja raktam rendbe a kezdőképernyőt és kipakoltam vagy 15 oldalt. Szerencsére nem tűntek el. Végre lehet normálisan mappázni, végre tudtam csoportosítani,így már csak 2 km hosszú a kezdőképernyő, a 19 km helyet... :) A TimeMe Tile is végre újra működésre bírható(ez is random állt le, mint a weboldalak megjelenítése/Cyan előtt jól működött). Végre normálisan megjeleníthető az időjárás adatok a zárolóképernyőn(Én az AccuWeather-t használom). Így megválok az egyébként jó úton haladó(na jó, néha azért belassult, de nagyon ritkán) Live Lock Screen BETA-tól. Ami még feltűnt az az, hogy az Áruház is dinamikus csempét kapott, valamint a fényképek is visszakapták a WP 7.8-ból ismerős "gyári" képek vetítése a csempén alapbeállítást. Ami még tetszik, hogy végre a böngészőben be tudom állítani alapértelmezett keresésnek a Google keresést. Az alkalmazástékába is belekukkantottam ,de a gyermeksarkot, valamint a munkahelyi fiókot sem használtam eddig, szóval szerintem hanyagolni fogom ezt is a mindennapokban.

    Na, nem is lett ez rövid így elsőre! :)

    Mostantól remélem aktívan is részt tudok venni a fórum életében ,mert eddig csak néha- néha bele olvasgattam. Néha el is felejtkeztem a létezéséről, illetve az angol nyelvű oldalakat böngésztem.

    Lenne is két kérdésem:

    Régebben úgy tudom, hogy Cortanát Magyarországon is elő lehetett hívni, ha a nyelvet, régiót átállítottuk US-re. Ezt Denimnél már nem lehet(nekem most nem sikerült)?

    Barátnőmnek is 520-asa van. Nézi a ValóVilág nevezetű szennyet. Ugye van ez a VV applikáció. Anno még a 610-esére is megkért hogy töltsem le. Ott gond nélkül ment. Most is megkért, de most nekem sem sikerül. Feltelepül, de regisztrálni már nem lehet.Rámegyek a regisztrációra és vagy kilép, vagy nem csinál semmit. Nem létfontosságú kérdés, mert igazából nem érdekel, csak ha épp valaki használja...

    FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

  • debianos

    aktív tag

    válasz CJ4567 #31234 üzenetére

    Nálam frissítés után már dinamikus volt. A napi ajánlatokat pörgeti. Viszont utánanéztem. Ha belépsz az áruházba és azon belül a beállításokba, akkor ha legörgetsz, ott lesz, hogy Live Tile csempék beállítása.

    Nálam így néz ki:
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

  • debianos

    aktív tag

    válasz CJ4567 #31238 üzenetére

    Van internetkapcsolat? Nincs bekapcsolva, hogy csak Wi-Fi kapcsolat esetén frissítheti?

    FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

  • debianos

    aktív tag

    válasz CJ4567 #31243 üzenetére

    Sajnos ez szerintem egy bug, mert nekem a Time:me nem akart "bekapcsolni" Live Tile-ként, csak ha úgy volt kedve, mint fentebb írtam.

    [ Szerkesztve ]

    FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

Új hozzászólás Aktív témák