Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabopeter21

    csendes tag

    válasz #58000384 #31913 üzenetére

    Hát én macről csak direktbe az sd re másolok, vagy gyakrabban csak a heti kedvencet másolom át bt vel. 10-15 ször accept et pöttyinteni még belefér. Gondolom akkor a szinkron szoftver hiánya miatt nem láttam még duplikálódást, vagy beragadást 8.0 án.
    A ...resuming ot nem 8.1 láttam először persze, de messze nem volt olyan mint cyan/denim alatt. Ha nimbuzz vagy skype csatllakozik az ok, csinál valamit. De miután explorerben becsuktam mind a 3 nyitott tabot és utána nyomok egy ablakot akkor a főképernyő resumingolt. Musicból ablakkal kilépek miközben megy a zene, mailcheck aztán vissza musicba...resuming...zöldképernyő...és az album artot még ezalatt nem sikerült betölteni, úgyhogy egy borító nélküli now playing képernyő fogad majdmég 1-2 másodperc míg fade-in eli azt is. Ezt bizony a black nem csinálja, kipróbáltam. Ezt sikerült fejleszteni több mint tíz app update során.
    Szubjektív kinek mi mennyit nyom a lantba, nekem csak tényleg csak cortana hiányzik. A gyorsgombok connectivity tiles al vannak megoldva, a mail, nimbuzz, skype meg jeleznek a csempén ha meg fent is.

Új hozzászólás Aktív témák