Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemkufar

    tag

    Nekem ez a telefon nagyon nem jön be.
    Elolvastam egy csomó cikket meg fórumozást róla, mert "rástartoltam" és vettem is egyet ezen a héten. (T.mobilos webshopból, Dominó-5 sim-kártyával.)
    A lassan 8 éves régi primitív Nokia telóm úgy tavaly óta sz@rakodik időnként és már vagy másfél éve keresgéltem, mit vegyek helyette. Hát ezt vettem (2 napja jött meg), de meg is bántam. :(
    Srácok, ez már nem az én világom.
    (Meg hiába a fényes fórumözön róla, nekem alig fogad szót. Nem jutok vele egyről kettőre a legtöbb alkalmazásánál! Bementem ma a közeli L. kisváros T-pont üzletébe és nem értettek hozzá(!), meg azt mondták: "Minek vettem ilyet!? A hagyományos (nyomógombos) Nokiák slágerek voltak, de okos-telefont nem ajánlanak Nokiában."
    Aki a személyi számítógépemet szokta telepíteni-karbantartani néha, ő is hasonlóan csóválta a fejét, hogy ilyet miért vettem... Elküldött egy net-kávézóba valakihez, de ott éppen csak egy alkalmazottja ült az illetőnek, ő sem ájult el ettől a kütyütől és nem sokat tudott segíteni...
    (Inkább tovább keresgélek akkor valami jó kamerával ellátott nyomógombos hagyományosabb mobilkészülék után. Szégyelljem, vagy sajnálom, de ez van.) :-(

    [ Módosította: mukibuci ]

    Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

Új hozzászólás Aktív témák