Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Sub-ZeRo #2 üzenetére

    Á, minek? Csak egy 1-es a különbség az 520-hoz képest... :DD

    (#26) adamssss
    Én hallottam olyan pletykát, hogy merőben új felületen dolgoznak. Emlegetnek valami "Start menü"-t vagy mit. Szerintetek ez mi lehet? :F

    (#29) helixP
    Szerintem se kiemelkedők ezek a képek. Egy 920-as simán csinál ilyet, megfelelő beállításokkal, nekem kicsit parasztvakítás ez a 20 megapixel, meg ki tudja még mi.

    (#33) Wa2x_
    Akkor meg a téma többi része lett volna tök sötét, ehhez nem elég a dinamika szerintem. Mondjuk az még mindig jobb, azon utólag lehet módosítani könnyen.

    (#57) BobTail
    Én mondjuk ezért szeretem a HeaderTiles-t. Tök jól lehet vele csoportosítani a csempéket a képernyőn, átláthatóbbá, szerintem szebbé válik így. :)

    (#64) Harlek
    Ez tuti megkapja a frissítéseket. Egyedüli korlátozó tényező a RAM lehet, az 512-es gépek valószínűleg nem kapnak meg minden új feature-t. Ilyen lehet az új hangasszisztens, a Cortana például, vagy egy-két apróság. Ezt alátámasztani látszik az is, hogy az 525 már 1 gigával jött, persze ezek még csak spekulációk.

    -----------------------------------------------------------------

    Ja, akkor hozzászólok magához a cikkhez is. :) A telefon kifejezetten jó lett, bár nekem nem kéne a nagy méret miatt. Itt most már nem lehet siránkozni olyanokon, hogy "fúkétmagazdegagyielavult" és hasonlók. Mondjuk ez meg is látszik a véleményeken, alapjában véve pozitívak. Nem értem a Nokiát, ha csak ennyi kell a pozitív fogadtatáshoz, már sokkal előbb le kellett volna tenniük az asztalra egy csúcs SoC-os gépet, akkor nem kellett volna eladni az egész üzletágat. Mert láthatóan mindenki a hardvert nézi előbb (amit nem értek).

Új hozzászólás Aktív témák