Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jeni

    félisten

    Sziasztok! Nokia Lumia 1520 táborlakók!

    Tegnap el lett adva a telcsim. Nagyon jó telefon,csak a méretét nem tudtam megszokni. Működésileg az egyik legjobb amit valaha a kezembe fogtam. Az aksi brutális,volt,hogy nem kellett tartanom,hogy este elfelejtem töltésre tenni. Semmi akadás,semmi fagyás,bár az utóbbi frissítéskor csinált egy-két dolgot de ez a szoftverre vezethető vissza,nyilván majd a rendes FULL stabil változat megjelenik akkor szuper pöpec lesz a Nokia 1520!
    Hardverileg szinte a maga kategóriájában a legjobb, jó pár évig a TOP 3-ban lesz.
    Még kapható a Pólus Media-Markt boltjában akciósan 150 ropiért.
    Csak a fránya méret,szinte úton mindig a táskámban kellett hordanom. :N
    Egy értelmiségi vette meg a mobilomat. Szintén egy Windows Phone FAN,szinte az egész családját megfertőzte. Terjed a góc világszerte az nem baj, emberiségnek ebből nem lesz baja,egyre több és több ember kezében látni.

    De azért benézzek néha hozzátok,mert a családomban szintén van 2db Nokia Lumia 820 tulaj általam!

    Lehet,hogy egyszer ha valaki megdob engem egy 1520-s telcsivel,nem átkozni fogom az illetőt hanem még megköszönöm neki. ;]

    Kellemes ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok nektek. Sok-sok 1520 örömteli perceket nektek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák