Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz balu333 #858 üzenetére

    Arra kíváncsi leszek mennyire fog lemenni az ára és hányan fogják pl itt fórumbeliek megvenni.

    Sajnos nekem ez a 1020-as kamera az eddig fellelhető fotók alapján jelenleg elég megbízhatatlannak tűnik. Időnként akkora orbitális maszatolások láthatóak(igaz nem mindig), amit lumiákon kívül sehol nem veszel észre. Úgymond felismerhető a telefontípus. Akkor inkább a zajosabb és dinamikában gyengébb iphone, minthogy bemozdulás gyanus mosódásokat keljen néznem. A fotós topikban nemrég feltöltöttek pár késődélutáni belvárosi képet és csak néztem ez hogy lehet főleg az OIS mellett, vagy miatta? :U Szóval ez egy nagy talány, de nem csak nekem. Részletesség, gyönyörű színorgia az van a szegényes beállítású szoftver mellett, de komoly minden helyzetben megbízható fotó számomra nem létezik. Igaz majd el felejtem ez a típus nem egy fényképező kiváltására készült mint anno a 808(ami arról szólt mit lehet kihozni egy telefonból, más megközelítés), hanem az egyszer kattintgatós Juliskáknak. Sokan írták és egyetértek velük. Kár a Nokia ezen megközelítése főleg, ha a vastag és számomra ronda dupla akkus kivitel is életképes elképzelés számukra. Szóval kíváncsian várom mi sül ki ebből a történetből. :U És tessék megvenni mert nem fogsz rosszul járni. Mindenki a saját előző megszokotthoz hasonlít. Más az ingerküszöb. :K :D

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák