Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grabber

    addikt

    válasz pelota1956 #5030 üzenetére

    Kinézetre,anyagminőségre és árban E71
    Tudás,gyorsaság E72.

    Nincs mit vitatni.Mivel ezt a telefont 40k vettem használtan így egyértelmű,hogy E71,de ezen fölösleges rágódni :U

    szerk: Nem vennék E72,mert nem tetszik és hihetetlen jó érzés kézbe venni egy E71-et,mert van benne anyag.Sony P1 nem kis darab,de majdnem eldobtam olyan könnyű volt.
    A végén olvastam,hogy most vásárolnál én nem vennék E72-öt,mert nem ér meg annyit.Nekem ez is tökéletes telefon pedig vannak elvárásaim.Sajnálnám kiadni azt a pluszt az újabbra.

    [ Szerkesztve ]

  • pilsner

    aktív tag

    válasz pelota1956 #5030 üzenetére

    az árat vedd figyelembe. mennyiért tudnál hozzájutni az E71-hez és mennyiért az E72-höz. az E72 nem sokkal jobb, igazán csak a processzor ami erős fegyvertény mellette, a kamerát figyelembe se veszem, mert én úgy vallom, egy telefonon a kamera csak egy másod-harmadlagos dolog, érdemi képeket nem fogsz tudni készíteni akárhány megapixeles kamerával sem egy telefonban. a kinézet szubjektív, kinek mi tetszik. a nagy erőssége ezeknek a telefonoknak, mind az E71/E72-őnek, a minősége, a nagyszerű billentyűzete, és a tudása, ami egy kiforrott, megbízható oprendszeren alapszik. 2,5mm-es vs. 3,5mm-es jackdugó, ha zenét hallgatsz vagy gyakran használsz vezetékes headsetet; itt is inkább csak az számít, hogy mit veszel mellé, vagy mid van már.

    és hát egy E71 topicban csak az E71 győzthet, nem igaz?

    www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

  • Keksz

    senior tag

    válasz pelota1956 #5030 üzenetére

    Amikor letrejott az E72 topik itt ph!-n akkor beirtam h en sem vennem meg, foleg hogy akkor meg 120.000 ft korul volt, mert annyival nem jelent tobbet mint amennyiert most uj vagy akar hasznalt E71-et lehet venni.

    Pl. ha talalsz hasznaltan, nokia garis E71-et pl 50-ert akkor nincs min gondolkozni, le kell ra csapni. Max rendelsz hozza egy uj akkut (pl talan nekem eppen van is egy) es olcsobban kihozod ugyanazt mint amire Te szemely szerint az E72-ot hasznalnad.

    A nagy kulonbseg tenyleg a proci, es az uj "optikai érzékelővel ellátott navi-gomb", plusz ha ez erdekes lehet neked akkor a 2,5 milliméteres jackdugaszt 3,5-re csereltek.

    A tesztek amiket olvastam mind emlitettek az uj navi gombot, hogy mennyire mas. Ki kellene probalnod hogy bongeszes kozben melyik jon be es az egy jo kiindulopont lehet a dontesnel.

    Ha nagyon-nagyon olcson tudsz E72-ot akkor megeri azt venni, de addig sztem siman elmegy az E71 is.
    De mindenkeppen probald ki mind2 keszuleket.

  • Szabeszka

    aktív tag

    válasz pelota1956 #5030 üzenetére

    Grabber és pilsner válaszában van az igazság. Többen mondták már, hogy az E52/E72 anyagminősége kívánni valót hagy maga után, főleg a fém részek nem olyan minőségiek.
    Az akku kicsit többet bír az E72-ben, mert jobban optimalizálva van a teló, de az E71 is kibír 1 hetet nálam, pedig megy a wifi és telefomnálni is szoktam.
    Az internet rész majdnem ugyanaz, asszem abban már benne van a 10 mbit/s HSDPA és tudja a HSUPA-t is. Meg hát nyilvánvalóan a sebessége jobb a gyorsabb procinak köszönhetően is.
    Az ár viszont egyértelműen az E71 mellett szól. Na meg a szépsége. :DDD

    szerk.: Igazából rosszat nem tudsz választani.

    [ Szerkesztve ]

    On the road again

Új hozzászólás Aktív témák