Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Flash86 #32 üzenetére

    +1

    Igaz, írtak már más alternatívákat is, amikre gondoltam. De pl. egy AC/DC is jöhet. De a legegyszerűbb, ha mindenki lehalkítja, és olyan zenét rak be, amit akar. Nincs vita. Sőt a legjobb a szövegelős bemutató. :)

    (#56) mrlujoak
    Nem biztos. Leteszed, és távolabbról fotózód, abban a tartományban, ami már elég éles. Aztán akár a telefonon, akár a gépen kivágod. Ezért jó a 8 Mpx. De tény, hogy egyszerűbb az AF. Én se értem, miért ezt a sz@rt erőltetik. Ha nem akarnak egy durva kamerát bele, akkor vegyék elő azt, ami az E90-ben volt. Szerintem amúgy az már bőven jó is.

    A telefonhoz:
    Hát nem tudom. Próbáltam a Meetingen, nem vagyok oda érte. Igaz, nem én vagyok a célcsoport, így csak az alapvető ergonómiai dolgokat említem, amik szerintem gányul vannak megcsinálva. Mindjárt ott kezdődik, hogy nincs 2,5" és kapacitív. Ezekszerint a Nokia nem olvasta a kora '90-es években készült ergonómiai felmérést, miszerint 2,8" alatt nem célszerű a kapacitív technológiát használni. Egész egyszerűen azért, mert nem elég pontos. Oké, fejlődött azóta bőven a technika, pontosabb lett, meg minden... Na de Rusi maga megmondta, hogy bár neki vékony ujjai vannak, mégis oda kellett figyelnie. Most mondjuk, ha ezt én akarnám kezelni a 195 centimmel, meg a lapát tenyeremmel, akkor abból sok jó nem sülne ki. Meg az érintőnek pont az az értelme, hogy nagy(obb) kijelzőméretet tesz lehetőve ugyanakkora készülékben. Így, ilyen méret mellett szerintem marhaság a tapi. Ha már mindenáron touchscreen, akkor mondjuk tüntessék el a navipadot, a gyorsgombokat, az alsó holtteret a gombok alatt, vigyék lejjebb a qwertyt, és növeljék meg a kijelző méretét. 2,8-3" már bőven jó lenne. Szerintem...

Új hozzászólás Aktív témák