Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbigomba

    csendes tag

    Nagyon sokan panaszkodtak a zenére a videó alatt. Vegyétek le róla a hangot, és a kedvenc zene lejátszó szoftveretekkel nyomjatok be egy olyan zenét, amit szerettek. Izlések és pofonok. Szerintem egyetlen ember sem fog tudni olyan zenét találni, ami mindenkinek megfelel. Meg szerintem nem a zene a lényeg, hanem hogy mit csinál a készülék. Youtube-on találtok milliós nézettségű music videókat.

    Bár ez a telefon üzleti készülék, én azért nagyon sajnálom ezt az új hülyeséget a fix fókusszal. Nem az első telefon amit nézegetek, és hű de jó meg minden aztán mikor a kameránál írják a fix fókuszt elmegy a vásárlástól a kedvem. Lehet, hogy olcsóbbnak olcsóbb, de mondjuk aki már megvesz egy ilyet 100.000Ft körül, annak mondjuk nincs még 20-30 ezer forintja arra hogy autófókuszos legyen? Ennyire kiélezett lenne a gyártók közti verseny, hoyg ki mennyiért ad egy telefont? Kicsit furcsa nekem ez a logika: Miért fizetne többet, ha kevesebbért rosszabat is kaphat? Szívből örülnék ha a Nokiánál elfelejtenék ezt a technologiát. Legalább az ilyen nagy tudási készülékeknél.

    Ezektől függetlenül nekem nagyon bejön ez a dizájn a full qwertz-vel és a fektetet kijelzővel. Volt E61i telefonom, nagyon szerettem. Rossz ötlet volt, hogy eladtam.
    A kijelző felbontása nagyon jól hangzik, végre nem 320x240. Tudom, hogy régimódi vagyok, de nekem nem jönnek be ezek az egy kijelző az egész érintőképernyős telefonok.
    Viszont ezen a készüléken lehet szívesen használnám az ujjaimat a kijelzőn is.

    „Nincsen gonoszabb ember annál, aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette”

Új hozzászólás Aktív témák