Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borka72

    csendes tag

    Üdvözlet mindenkinek!

    Örülök ennek a fórumnak, bízom benne, hogy segítségére lehetek másoknak én is.
    Most viszont én kérdeznék, esetleg aki szintén tapasztalta, (amit mindjárt írok)meg tenné, hogy válaszol, esetleg tanácsot ad?
    A következő.Ez év június végén vásároltam E52-t,"alapba" nagyon jó!
    A hangszóró viszont kb.1hónap múlva kezdte, először a kicsengetés recseg, majd rá pár napra a hívás-beszélgetés közben, gari nem a Vodánál, mert az küldi össze-vissza minimum 2hét.Egyből NOKIA szerviz, egy nap javítási idő,+ software frissítés, működik...eddig kb1hónapot.Ma voltam, közölték újabb csere.Jó rendben.De az a baj, hogy várnom kell csütörtökig, mert akkor jár le az 1 hónap a javítástól számítva,különben "központi szerviz" kb1-2 hét jav.idő.
    Kérdésem, egyedi a 2 hónap két, illetve most már a harmadik hangszóró?

    [ Szerkesztve ]

  • borka72

    csendes tag

    válasz zzola #13136 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat!
    Igazából nem a "gyorsasággal" van bajom, sokkal inkább azzal, hogy gyakorlatilag a vásárlástól számított 3 hónap alatt, most viszem másodjára ugyanazon hiba miatt.
    A garanciajegy szerint, cserélték a hangszórót, bízom benne, hogy megtették.Bár lehet, hogy csak takarították.Én is szervizben dolgozom(becsületesen!), igaz autó bussines:-).Tudom, hogy működnek a "dolgok"...sajnos!
    Azzal a dologgal, hogy a telefon kicserélése lehetőség, nem is áltatom magam.
    Csak szeretném, ha finnék alkotnának erre a telóra egy jó hangszórót amit elküldenének Magyarországra is, a szervizek pedig beépítenék, addig amíg tart a gari idő!
    Remélem, jövőhéten megoldódik a problémám!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák