Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    Hát ez így :( Nagy kár érte, vártam ezt a telót és persze a tesztet. Ha nem javítják a hibákat, akkor tényleg kukába való az egész.. akkor fizetek többet és inkább E63..

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

  • spammer

    veterán

    Üdvözletem!
    Adott egy Vodás C3, 7.20-a szoftver. Megcsináltam a konfigurációnál a saját beállításokat stb. Látja a WIFI-t is, megy rendben. Rá is kérdez, hogy melyik kapcsolatot akarom használni Voda Live! vagy WLAN. Eddig oké.

    De ezekre lennék kiváncsi:

    - Ha megadom neki, hogy ne kérdezzen rá többet, akkor a WLAN-t fogja csak használni? Csak mert nem szeretném, ha hirtelen Live-ozna és levenne egy csomó pénzt.

    - Ha e-mail (gmail) és a közösségek (pl. facebook) állandó barangolásra van állítva, akkor ugye csak wifi-t használ? De ha mondjuk nincs wifi, akkor felmászik automatice Live kapcsolaton? Csak mert az megint nem jó. Jól gondolom, hogy nem érdemes folyamatos kapcsolatra állítani?

    - Email frissítési idejét hol lehet beállítani? Csak mert a menüből ha elindítom az e-mail alkalmazást, akkor mutatja a beállított e-maileket (nekem gmail) és kész. Nincs az opcióknál olyasmi, hogy frissítési idő vagy hasonló. Ezt merre találom?

    Előre is köszönöm a választ!

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák