Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    Nem fér a fejembe, hogy a nokia miért képtelen egy rendes tárcsázót beletenni a telefonjaiba.
    Mivel nyomógombos telefonnál telefonálás az egyik legfontosabb funkció, illene legalább ezt optimalizálni. Van a többi nyomógombos telefonon egy olyan funkció, amit azt hiszem eddig a világon csak nekem tűnt fel és csak én használom, eddig még senki nem hallott róla és nem is értette, hogy mi az.

    A tárcsázáshoz ugyanis nem kell bemenni a menü/névgegyzék aléá, és ot egyesével bepötyögni a név karaktereit, hanem alaphelyzetben, a tárcsázó egyben T9 alapon keres a névjegyzékben is.

    Kipróbáltam egy pár ezer Ft-os Auchan sajátmárkás telefonon, és tudja, de tudja a navon, evolveo, blackview, concorde mindegyik. A nokia 40 ezerért nem tudja.
    Itt egy sematikus ábra, mennyit kell pötyögni egy egyszerű, fiktiv Jajsi nevű egyén hívásához:

    így gyerekjáték a tárcsázás.
    Nem tudom, ennek a funkciónak mi a neve, a nokia utoljára az S60 symbianban tudta. Szerintem nagyon hasznos, a világon sajnos csak él ismerem :DD , így se a tesztelők, se az eladók, se más felhasználó nem tudta megmondani, hogy pl a nokia t800 tudja-e, mert nem értették, hogy mire vonatkozik a kérdés :D :DD :DDD

    De ugyanígy keres nem csak a nevekben, de a telefonszámokban is

    Itt egy video bizonyítékul ;]

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák