Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bailey

    senior tag

    válasz Dog83 #922 üzenetére

    Nekem nem túlzottan melegedett eddig. Akkor sem volt túl meleg, mikor egymás után lefutattam az antutu-t és a geekbench-et rajta. Játékról nem tudok nyilatkozni, mert nem játszom rajta. A kamerát még nem nagyon használtam, vásárlás után löttem pár képet és videót, hogy rendben van-e a telefon, és nem láttam problémát. Duplakoppos kijelző ébresztés van itt is.
    Viszont a töltéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem. A gyorstöltés nálatok működik rajta? XDA-n olvastam, hogy valamelyik frissítés után sokszor nem működik, állítólag direkt, hogy kímélje az akkut. Nálam is ez a helyzet. Egyszer egyáltalán nem megy a gyorstöltés, egyszer meg megy. Az érdekes benne, hogy direkt újraindítottam töltés előtt, és nem piszkáltam, csak néha rákoppintottam a kijelzőre, hogy lássam mit ír ki. Egyszer több óra alatt töltött fel, egyszer meg sokkal gyorsabban, és ki volt írva a gyorstöltés. És mikor ment a gyorstöltés, akkor sem volt még langyos sem a telefon. Nálatok van hasonló? 8.1 van rajta a júliusi biztonsági csomaggal.

    [ Szerkesztve ]

  • Bailey

    senior tag

    válasz Dog83 #924 üzenetére

    Nem itt más a helyzet a töltéssel. Ha mondjuk 30%-ról kezdem tölteni, néha gyorstöltést ír, néha sima töltést. Van amikor váltakozik a két kiírás. De nem adja ki a töltő csatlakoztatását jelző hangot, tehát elvileg a töltés nem szakad meg ilyenkor szerintem. Többen beszámoltak erről a májusi frissítés után az XDA-n. Én mikor kibontottam, rögtön frissítettem a júniusi csomagra, tehát nem tudom korábban ment-e rendesen. A Nokia hivatalos oldalán is sokan panaszkodnak erre.
    [link][link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák