Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chipesz

    őstag

    válasz *Mukeey* #4040 üzenetére

    Én is nagyon szívesen valtanék Xiaomi Mi Mix 2S-re vagy 3-ra (esetleg más Xiaomi-ra), de kire sózzam rá ezt a remekbe szabott készüléket? Megkímélt állapotú egyébként, de a szoftveres hibákat a leendő vevőnek nem hallgatnám el. Úgy meg ugyebár ki olyan hülye hogy megvegye?
    Nyáron vettem, hol van még a jövő nyár? Addig terveztem vele.:(

    Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

  • ShadowX

    őstag

    válasz *Mukeey* #4040 üzenetére

    Jelenleg bajban lennék, de nagyon, ha készüléket kellene vennem. Az a nagy probléma, hogy ha rendes készüléket akar az ember (amihez van garancia és kaphatóak kellékek, alkatrészek) akkor 3 gyártóra szűkül a lista: Samsung, Huawei, Apple. EMUI-t nem tudom elviselni, OneUI, Touchwiz szintén. Ráadásul android fronton a nagy gyártók lényegében a következő csúcskészülékig adnak ki egy telefonra frissítést, utána elkezd csökkenni az ilyen irányú kedv, na meg a minőség...kiadnak egy bugos verziót, aztán meg nuku javítás a hibákra. Felmentik magukat, hogy mi betartottuk amit ígértünk. Ja, csak használhatatlan lett a készülék. A másik a szervízháttér. Két telefonnak van itthon rendes háttere, a Samsungnak és az Applenek. A Huawei a TMX-el szervízeltet, ami valljuk be egy vicc.

    Még talán a Oneplus van ami elmenne, mert közvetlenül a gyártótól rendelsz, és a szervíz is megoldható a futáros szolgáltatásukkal, de ők meg rászoktak a félévente f*ssuk ki az új modellt dologra, ami magával vonja, hogy a régebbi modell hiába számít csúcsmodellnek, a frissítések minősége elkezd romlani. Csak addig vagy jól támogatva, amíg félévente telefont cserélsz.

    Az Apple telefonok jók lehetnének, de nem adok ki 350+ ezret egy telefonért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák