Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz quailstorm #494 üzenetére

    (kidobott a szerkesztő...)
    Akkor szerinted az ugyanennyibe kerülő Moto G5 is rossz vétel? (Bár abból most jön az új változat (több RAM, nagyobb kijelző, Gorilla glass - 25%-kal magasabb ár...) Azt pedig nem értem, hogy ha a melegedés 70 ezerért zavaró, akkor 60-ért miért nem az.

    A linkelt cikkben én nem érzem, hogy kevesellnék a HW-t az árához képest: "Under the hood the Nokia 5 comes with a Snapdragon 430 chipset and 2GB of RAM, pretty much the expected setup at this price point." Vagy hogy ne lenne elég a mindennapokra: "the Nokia 5 is perfectly capable when it comes to web browsing, messaging, social media and emails". A melegedést a játéknál említi csak ("The phone does get rather warm during extended periods of gameplay"), sőt, ha órákig kínozzuk, akkor össze is omlik.

    A tesztelők számára gondolom a referencia a saját android vagy iPhone csúcsmobiljuk (természetesen a legújabb modell), én feltehetőleg kevésbé lennék szigorú... Az még érdekes, hogy szerinte a G5 jobb ("offers a more complete, and slick, budget smartphone experience"), jó lenne tudni mire gondol, mert az előző oldalon még az olvasható, hogy benchmark-okban lassabb...

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák