Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    Bocs, az előbb a kérdések lemaradtak... :(

    1. Tulajoktól kérdezném, hogy mennyire látható polarizált szemüvegben a kijelző, mert a leírásban az áll, hogy az 5-ösön a jobb láthatóság miatt van egy polárszűrő, és kettő néha már sok, ugye. :) A neten össze-vissza írnak mindent, pl. hogy minden LCD kijelző eleve problémás, az OLED-ek meg egyáltalán nem, ehhez képest megnéztem egy muzeális LCD kijelzős média lejátszót (Samsung), és bármilyen szögből tökéletesen látszik, az amoled-es telefonom meg kb. 45 fokos szögben tökéletesen fekete lesz.

    2. Ha jól tudom, nincs értesítési led. Van helyette bármi, vagy meg kell nyomni a bekapcsoló gombot?

    3. A szervizt már előttem kérdezték, de engem is érdekelne. (Bár ebben a telefonban az lenne a pláne, hogy nem kell szervizbe hurcolászni. ;) )

    4. A kijelző karcálló, de mennyre az a hátlap? (BTW, sokat érveltem a fém ház értéknövelő volta mellett, de valójában nagy barátja vagyok az anyagában színezett matt műanyag burkolatnak... ;] )

    5. Mennyre idegesítő a kiálló kamera modul? (A mostanin is kiáll, én nem szeretem. Én nem bánnám, ha egy-két mm-rel vastagabb lenne a telefon, akkor pl. elférne benne egy nagyobb aksi. :) )

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák