Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagykata

    csendes tag

    sziasztok nekem elég sok bajom van egyenlőre ezzel a nokia 5800 -val
    nem mint készülék hanem mint a softwarek hozzá. Például nem tudom észre vettétek e de a youtubeban még a legujabb frissitésbe se lehet a searchnél billentyűzetet varázsolni. Amúgymeg 3.as szimbiánra tök jó volt a mobitubia ami igaz hogy használtható mini képernyőn de elvezhetetlen úgyhogy 1 normális youtube nincs egyenlőre hozzá.
    Média lejátszóról nem is beszélve 1 darabot se találtam hozzá... pedig azt mondják a nagyokosok a boltba hogy azt kéne letöltenem hozzá és akkor a youtube abba megnyitná és milyen hü de jó lesz nekem akkor....
    ennek ellenére nem találok a real player meg 0%nál többet nem képes megnyitni
    ha esetleg valaki tud segíteni írkáljon be ide legyen olyan szíves mer a környezetembe senki nem tud normális megoldást csak nagyvonalakba.. én meg nem vagyok 1 telefonguru ... előre is köszi
    jah normális divx lejátszó mint régen volt a core player ami mindent lejátszott nem kellett konvertálgatni mindig olyan sincs legalább is én nem találtam... azt is előre köszi ha valaki esetleg már talált valamit

Új hozzászólás Aktív témák