Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 64b0r

    aktív tag

    válasz Quasi_modo #22723 üzenetére

    Sziasztok!
    Elég különös, és gondolom speciális problémába futottam bele. Az imdb.com oldallal van gondom. Azt hiszi, a szerencsétlen, hogy én tudok lengyelül. Tudom, hogy ez alapvetően az én hibám, hiszen megtanulhattam volna lengyelül, de a difi ettől függetlenül fennforgás alatt leledzik. Ugyanis, ha rákeresek egy filmre, akkor lengyelül írja ki a címét. Ez valami újdonság az oldalon, az asztalin egy ideje magyarul irja ki a filmek címét, de a mobilról azt hiszi, hogy lengyel.
    Nekem jó lenne magyarul, még jobb lenne angolul, szóval valamit tenni kéne.
    Következő ötleteim voltak:
    1, A geolokációs adatok alapján azt hiszi, hogy lengyelországban vagyok - főzött rom van rajta, de egy magyar srác csinálta, szóval ez elég esélytelen. Ráadásul googli jól tudja, hogy melyik országban vagyok, még egy ellenérv.
    2, Okos ámeriáiak betippelték, hogy a magyarok úgyis tudnak lengyelül, jó lesz az nekik. Ennek az mond ellent, hogy az asztali gép meg tud magyarul (bár legszívesebben azt is visszaállítanám angolra).
    3, Valamit valahogy elállítottam egyszer. Ezzel meg az a gond, hogy nem találtam nyelvi opciókat az oldalon.

    Valaki más meg tudná nézni, hogy neki milyen nyelven jön be ez az oldal? www.imdb.com Köszi előre is! :R

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

Új hozzászólás Aktív témák