Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dionaea

    őstag

    válasz fateless #17353 üzenetére

    Évek óta használom a navit telón, igazából most kezdtem tesztelni a mapsot, sygicet, ndrivot.Hát a sorrend nálam első a sygic. (Elégedett vagyok vele teljesen jó lehet pár dologban kicsit furán visz de rendszeres használat melett nem okozott még komoly csalódást, Ndrive a második: szokatlan. de jó pontosan mutatja a dolgokat. kicsit kevés beállitás benne de ugyancsak használható. Nem igazán navigál félre az első 2 helyezet, igaz nem egy út vonalat adnak 250km s szakaszra de az eltérés bőven túrés határon belül. Maps hát nekem szépen visz hang semelyiknél nincs fent. nekem ne beszéljen bele. Viszont össze vissza navigál. Annyira hogy nem lehet elképzelni sem. sztem ez javitható, ha javitják akkor teljesen jó (3.04 van fent nekem) Ha az újabbakban javitották akkor csak azt tudom mondani tipikus nokia 2009-2010 es felfogás. Adjuk ki a szart hogy a user befogja.
    még 1 észrevétel. Szerintem tökéletes navigáció nincs mobilra. Teljesen használható a sygic ndrive. Sygic házszámma nem mindig pontos de nem is visz el kukutyinba. Ndrive teszt alatt van eddig tetszik de csak főutas naviban és bp n használtam. Garmin felejtős.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák