Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hans87

    tag

    Kicsit felemás érzésem van a telóval. Vártam, gondolkodtam rajta. Azt kipróbáltam.
    Jól néz ki!
    Az 5800-nál sztem gyorsabb, a görgetés sokkal jobb. Csináltunk vele képet, átküldtem N95-re, otthon megnéztük.....
    Az ok, hogy nem N, meg ócó (?)-nak szánták, a kamera sztem ugyan az mint az 5800-ban. A Nokia kiad 2009 egy új telót, ami a jó régi, utolsó időben EW-ben 22k-ba fájó D900 szintjét nem hozza kamera téren, az azért vicces. :W
    Ami a fülest illeti. Nem egy CX300-as. De, nem rossz. A hangszínszabályozást hagyjuk, az eléggé rontott a minőségen. Ami érdekes, az, hogy a tyúkbél nem kerek, hanem szögletes. Ezt Bocha is írta. Van ennek különösebb oka (mert még nem láttam ilyet - nem gubancolódik annyira, nehezebben sérül - vagy mi)?
    Az anyagminőség élőben tényleg nem egy nagy truváj. Annyira viszont nem vészes. N95-öm veri. Nyomogattam mellette egy 6600 Slide-ot, annál is jobb.
    Ami a symbi-t illeti. Kéne már az új, meg kell ezt reformálni. Jó. Nekem a jelenlegi S60-hoz szokva, nem rossz. Viszont új vásárlóként 1-2 részlet idegesítene.....
    40-50k közt lenne, az nem lenne rossz, ahol én néztem ott most 69k, de láttam 99k-ért! :Y . Később jobb lesz, népszerű lesz. A mostani áron viszont házon belül is kapunk minőségibb telót. Most ha lehetne a "Teszett" helyett inkább, "Jó, de elsőre is kéne már valamit minden részletben rendesen kiadni" plecsnit adnék.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 5530

Új hozzászólás Aktív témák