Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reity

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tud valaki segíteni?
    A problémám a következő: Van egy 3120 classic tellóm.
    Az igazi probléma nemez, hanem, hogy nemtudok sms-t írni, mert azt írja ki, hogy az üzenet nemlett elküldve, mert nincs endedélyezve. Mi lehet a baja? Le lehet valahogy tiltani az sms-t, úgy mint a kimenő hívást? Vagy szoftveres baj lehet? Mert a szolgáltató biztos nem tiltotta le.
    Másik tellóval tudok írni, csak ezzel a szutyokkal nem.

    És még egy probléma, ami nagyon zavaró. Pár naponta rájön, hogy nem írja ki a nemfogadott hívást, csak egy kis ikont kitesz a kijelző tetejére. Restart után pár napig megint jó.
    (a noname telefonokkal nincs ennyi baj, mint ezzel!)
    Minden segítő hozzászólást előre köszönök!

  • Reity

    csendes tag

    Sziasztok.

    Nem, tudtam vele sms-t írni, csak kb 2 hete csinálja így. Az alapbeállítást is próbáltam, igaz csak a beállításokat állítottam vissza, és nem teljes visszaállítást. (Kipróbálom ezt is estére) Ja és a kód nem:12345, hanem 11111.
    Nemtudom miért, de csak ezt fogadta el.
    A telló full üres, semmi kacat nincs rajta, 1db mp3 csengőhangnak, és kb 5-6db foto, még memória kártya sincs benne.

    Nemtudom mi lehet a baj, de egyre jobban bosszant.
    Szoftver verziót nemtudok most írni, mert nincs nálam a telló, de estére megírom.
    Egyébként hogy lehet legkönnyebben frissíteni rajta szoftvert? Nemvagyok nagyon járatos benne.
    Köszi minden segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák