Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    válasz Hi!King #52 üzenetére

    "Vagy úgy érted, hogy ha amúgy is 400-at kell venni, aminek egy részének csúcskategóriásnak kellene lennie, akkor már megéri az összesnek annak lennie?"

    Pontosan! Épp erre gondoltam, de ezek szerint nem egyből, vagy nem egyértelműen ment át a lényeg. Igen, hogy nálunk sem az van, hogy a managereknek rendelnek S20-at, a középvezetőknek (mondjuk A50-et), ... nekünk meg Jx-et, hanem egy kaptafára, mindenkinek S20-at.

  • Hallosz

    senior tag

    válasz Hi!King #52 üzenetére

    Kellemes olvasni a hozzászólásaidat, szépen érvelsz az olcsó készülékek mellett. Neked ez az igényed, fogadjuk el, de engedd meg, hogy ne értsünk egyet álláspontoddal. Hogy az igényesebb készülék az farok méregetés-e, ki tudja? Esetleg ha kipróbálsz néhány felsőkategóriás top telefont, bizonyára megérted azt, aki kedveli ezt a kategóriát. Jómagam első tefonként, az olcsó, nem is, hanem a legolcsóbbat vettem meg NOKIA 610, (W6.1 asszem) elképzelni nem tudtam mitől vannak úgy oda az okos telóért. Vissza is vittem, és további fél évet nyomógombosat haasználtam. Azután Samsung pocket neó meg sorra az összes kacatot. Azután beneveztem egy prémiumra. És meggyőződésemmé vált, hogy egy bizonyos szint alá nem szabad menni, és egy bizonyos szint felett, pedig értelmetlen pénzkidobás, de csak nekem az.
    Nálam, a felsőkategria alsó része a minimum, igaz, a készüléket sokat használom, és sok mindenre. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák